VI Edycja gry miejskiej Fair Train w Katowicach.


W dniu 16 listopada 2016 r. odbyła się szósta edycja Gry Miejskiej Fair Train organizowanej przez Zespół Szkół Handlowych w Katowicach, której po raz kolejny miałam zaszczyt towarzyszyć.
Z roku na rok obejmuje ona swoim zasięgiem coraz większą liczbę uczestników. Walory edukacyjne gry, radość i emocje, jakie towarzyszyły jej uczestnikom, są najwyższą wartością, jaką od lat czerpią biorący w niej udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Szczególne podziękowania składam organizatorom imprezy, na czele z Panią Haliną Wartą Dyrektor Zespołu Szkół Handlowych imieniem Bolesława Prusa w Katowicach oraz Paniom Dobrosławie Egner i Iwonie Müller. Gratuluję zwycięzcom, ale przede wszystkim dziękuję wszystkim drużynom biorącym udział w grze, za wysiłek i pracę, którą włożyli przygotowując się do udziału w Fair Train.
Cieszę się, że mogę wspierać, tak wyjątkowe wydarzenia, jak Fair Train, które promuje między innymi idee niezależnego myślenia, czytelnictwo i zasady szeroko rozumianego humanitaryzmu.