Prezentacja kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu RP w okręgu nr 31 (23.08.2019 r.)

 

23 sierpnia 2019 roku zaprezentowaliśmy kandydatów do Sejmu RP w okręgu nr 31. Na liście Koalicji Obywatelskiej znajdziecie mnie Państwo na miejscu nr 2.

Pracę dla Katowic i jego mieszkańców rozpoczęłam blisko 20 lat temu. Przez trzy kadencje byłam Radną Rady Miasta Katowice. Zdobyte doświadczenie przełożyłam i wykorzystuję już drugą kadencję w polskim parlamencie, z czego jestem niezmiernie dumna.

Regularnie spotykam się z mieszkańcami województwa śląskiego i wiem, jak ważne są dla nich kwestie związane opieką zdrowotną, polityką senioralną, edukacją oraz ochroną środowiska.

W kolejnej kadencji będę pracowała na rzecz:
uwolnienia lekarzy od nadmiernej biurokracji. Minimum biurokracji to krótsze kolejki, więcej czasu dla pacjenta i lepsze zdrowie Polaków,
ochrony środowiska i walki ze smogiem,
wprowadzania naszego programu „Polska Seniora”, stałej 13. emerytury oraz utworzenia centrów rehabilitacji i domów dziennego pobytu i opieki. Czas zadbać o to, by seniorzy mieli godne, zdrowe, bezpieczne i aktywne życie,
– prowadzenia kampanii informacyjnych i profilaktycznych, a także sfinansowania nowoczesnych terapii lekowych i nielekowych dla cukrzyków. Niezależnie od wieku i typu cukrzycy.

Oto Drużyna Jutra: